Uradi lako,saznaj kako
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spojiti ugodno s korisnim, razgovori na temu građevinskog posla, fotografije radova i druženje.savjeti i korisne informacije
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Građevinske usluge
Linkovi
Čišćenje i održavanje Relaxforum100x40 Create your own banner at mybannermaker.com!
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Posjete po državama
Čišćenje i održavanje Pageviews=1
IP locator
IP address

 

 Čišćenje i održavanje

Go down 
Autor/icaPoruka
Ketica
Admin
Ketica


Broj postova : 226
Registriran : 25.12.2010
Lokacija : Zagreb

Čišćenje i održavanje Empty
PostajNaslov: Čišćenje i održavanje   Čišćenje i održavanje I_icon_minitime6/5/2011, 22:07

Čišćenje i održavanje Ciscenje-odrzavanje

Svi znamo da je čistoća pola zdravlja, al čišćenje i održavanje stana, kuće ili okućnice nije lagan posao i zahtijeva puno vremena kojeg često nemamo.

Čišćenje kuće i stana može se obavljati svakodnevno no svejedno ćišćenje kuće i stana treba obaviti i jednom mjesečno onako temeljito i generalno. Sva sreća da u današnje vrijeme postoje specijalizirane tvrtke koje to rade umjesto nas, brinu se za urednost i čistoću našeg prostora kada mi nemamo vremena.

Čiščenje stana i kuće za Vas mogu obaviti različite tvrtke ili pojedinci koji svoje usluge naplaćuju po satu ili m2 ovisno o dogovoru, učestalosti čišćenja i količini posla. Osim čišćenja razne tvrtke mogu Vam pomoći i oko ostalih poslova u kućanstvu, stoga trebate li pomoć oko kuhanja ili peglanja znajte da i za to možete angažirati ljude koji imaju iskustva i vremena.

izvor

Biste li radije platili da vam netko kopa po "prljavom vešu" ili biste radije sami zasukali rukave i uhvatili se te famozne generalke tj. temeljitog čišćenja vašeg doma?

Ja osobno (kad mi to nebi bio luksuz),zasukala bih rukave i nazvala servis za čišćenje. Ali nažalost,kao što rekoh to mi je trenutno luksuz i htjela ne htjela (a više ne htjela) moram to obaviti sama...Ah,kako je lijepo kad imaš para za svakojake luksuze... cerek
[Vrh] Go down
 
Čišćenje i održavanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Uradi lako,saznaj kako :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: